sobota, 22 listopada 2014

5 etapów upojenia wiedzą PR :-)

1. Mądry

Wiesz wszystko i chcesz przekazywać wiedzę każdemu, kto Ciebie wysłucha. Jesteś ekspertem w każdej dziedzinie. Na tym etapie masz zawsze rację. No i oczywiście osoba, z którą rozmawiasz, NIGDY jej nie ma. Rozmowa (kłótnia?) jest bardziej interesująca kiedy obie osoby są na etapie mądrości.

2. Przystojny

Jesteś najprzystojniejszą osobą w firmie, wszystkim się podobasz i każdy chciałby z Tobą porozmawiać. Pamiętaj, że jesteś już mądry, a więc możesz porozmawiać z każdym na KAŻDY temat.

3. Bogaty

Jesteś najbogatszą osobą na świecie. Stawiasz drinki wszystkim dziennikarzom, ponieważ przed bramą firmy stoi Twoja ciężarówka – pełna kasy. Zakładasz się o byle co, a ponieważ nadal jesteś mądry, ZAWSZE wygrywasz. No i stawiasz drinki wszystkim, którym się podobasz – w końcu jesteś też najprzystojniejszą osobą na świecie.

4. Kuloodporny

Na tym etapie jesteś gotów bić się z kimkolwiek, zwłaszcza z osobami, z którymi się zakładałeś lub kłóciłeś. A to dlatego, że NIC nie może Cię zranić. No i nie boisz się przegranej, ponieważ jesteś mądry, bogaty no i piękniejszy niż cała ta hołota dziennikarzy!

5. Niewidzialny

To ostatni etap kariery w PR. Możesz robić wszystko, ponieważ nikt Ciebie nie widzi. Na przykład tańczysz na rurze, żeby zaimponować tym, którzy Ci się podobają. Jesteś też niewidzialny dla tych, którzy chcieliby się z Tobą bić. NIKT Ciebie nie widzi i nie słucha, a Ty jesteś ciągle najmądrzejszy :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ten wpis czeka na Twój komentarz.